10 lis 2021

Przygotuj się na 'Najwyższe' Święto Przyjaciół w historii

Przygotuj się na 'Najwyższe' Święto Przyjaciół w historii

Posted by Marihuana Doctors on 11/17/2020 in Medyczna Marihuana

Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Co robisz w tym roku z okazji Święta Przyjaciół? Jeśli to pytanie jest jednym z tych, o których wolałbyś uniknąć rozmowy w tym roku, całkowicie to rozumiemy. To na pewno sezon wakacyjny dla książek. Dystansować się społecznie czy nie dystansować się społecznie? Każdy ma swoje zdanie. Dr Fauci również.

Święto Przyjaciół jest najlepszą wymówką, aby pominąć dramat i spędzić czas z przyjaciółmi. Wirtualnie lub w małym gronie. Jak więc dokładnie zorganizować Święto Przyjaciół? Podzielmy się podstawami, a następnie porozmawiajmy o najtańszej i najłatwiejszej kolacji z okazji Święta Przyjaciół, jaką możesz przygotować z konopi.

Czym jest Święto Przyjaciół?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd wzięło się święto zakochanych? Cóż, przeprowadziliśmy małe badania i odkryliśmy, że po raz pierwszy użyto go w postach Usenetu i Twittera, już w 2007 roku. Wtedy też po raz pierwszy pojawiło się w druku. I o ile nie byłeś cyber-geekiem i nie interesowałeś się społecznościami internetowymi, nie było czegoś takiego jak "sieci społeczne" przed 2007 rokiem.

Friendsgiving to Święto Dziękczynienia obchodzone z przyjaciółmi. Spotkanie z najlepszymi przyjaciółmi może być zamiast spotkania rodzinnego lub jako jego dodatek. Jeśli więc wolisz spędzać czas z przyjaciółmi i obchodzić Święto Przyjaciół, zamiast oglądać w rodzinie debatę na temat wyników wyborów, może to być dobra opcja w tym roku.

Święto Przyjaciół może być obchodzone w dniu amerykańskiego Święta Dziękczynienia lub w inny wieczór, kiedy wszyscy są dostępni. Tylko dlatego, że wolisz oddalić się w tym roku społecznie, nie oznacza, że musisz przegapić towarzyskie lub dobre jedzenie. Możesz zrobić to wszystko bezpiecznie w domu. I nie musisz się martwić, czy kierowca Ubera kaszle w drodze do domu Twojej mamy.

Butterball ma patent na Święto Przyjaciół? Co?

Bailey's Irish Cream był pierwszą marką, która użyła terminu "Friendsgiving" w kampanii reklamowej w 2011 roku. W tym samym roku, The Real Housewives of New Jersey był cały nad nim, w odcinku zatytułowanym "Gobblefellas".

Termin "Friendsgiving" nie został opatentowany, ale Butterball (firma, która produkuje najsłynniejsze amerykańskie indyki) uzyskała ochronę znaku towarowego dla "Butterball Friendsgiving". Nie jest to informacja, która zmieni świat, ale przynajmniej masz starter do rozmów.

Stwórz pokój Zoom na Święto Przyjaciół, jeśli wszyscy chcą być wirtualni

Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego Zoomu na swoim komputerze, jest on darmowy i zajmuje tylko około minuty. Oczywiście, możesz użyć Skype'a, ale Zoom pozwala zaplanować pokój spotkań, a następnie wysłać zaproszenia przez Microsoft Outlook lub kalendarz Gmaila.

Po rozmowie z przyjaciółmi, jeśli wszyscy zgadzają się, że wirtualne spotkanie jest najlepszym sposobem na świętowanie Friendsgiving w tym roku, zwiń się w kłębek i walcz z nim.

Gotowanie potrawy na bazie konopi indyjskich na Święto Dziękczynienia

Może chcesz pójść o krok dalej i wstawić do piekarnika indyka z wszystkimi dodatkami. Ale skoro twoi rodzice lub dziadkowie nie będą dla ciebie gotować w tym roku, to jest to dużo pracy. I może to być dość kosztowne.

Jeśli szukasz przepisów z wykorzystaniem konopi indyjskich, aby przygotować Święto Przyjaciół w domu, mamy dla ciebie kilka smacznych propozycji. Sprawdź te pomysły na przepisy na:

    Cannabis Candied YamsGanja GravyPot Pumpkin Pie.

Pamiętaj o dekarboksylacji marihuany przed gotowaniem z nią, w przeciwnym razie nie będziesz zachwycony wynikami. A jeśli szukasz zabawnego wyzwania na Święto Przyjaciół, naucz się jak skręcić w pełni palnego jointa w kształcie indyka, bo w końcu to Święto Dziękczynienia. (Dziękuję, Vice!)

Czy kiedykolwiek chciałeś zrobić w domu indyka na Święto Dziękczynienia? Sprawdź te proste kroki od blogerów kulinarnych na kanale YouTube 760 Glass.

Wesołych i bezpiecznych wakacji (bez względu na to, jak je obchodzisz) od nas wszystkich w Marijuana Doctors!

Zobacz również

Piwo z konopi

Piwo z konopi indyjskichPosted by Marijuana Doctors on 08/08/2017 in KonsumpcjaZaktualizowano 6 grudnia 2018 r. Treść medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A...